Стислий опис
Як і всі кондиціонери GREE, модель Muse, презентована виробником як новинка 2019 року, працює на безпечному фреоні R410A.Енергоефективність за показниками EER/COP у кондиціонерів Muse становить 3,21/3,61 (клас А), що вв... Читати далі...
Стислі характеристики
Як і всі кондиціонери GREE, модель Muse, презентована виробником як новинка 2019 року, працює на безпечному фреоні R410A.
Енергоефективність за показниками EER/COP у кондиціонерів Muse становить 3,21/3,61 (клас А), що вважається гарним показником, з огляду на цілком прийнятну ціну та неінверторний двигун. Нагрівання можливе за морозів до -7 °C.
Для максимально комфортного обслуговування внутрішній блок, виготовлений із можливістю розбирання (передня панель — знімна), має функцію самоочищення X-FAN. Після зупинки охолодження або осушення вентилятор продовжує обертання зі зниженою швидкістю впродовж 10 хвилин, випаровуючи залишки вологи з випарника та запобігаючи розвитку бактерій, грибка та цвілі всередині блока. За бажання функцію X-FAN можна вимкнути.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 24 |
| Площа приміщення | 65 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -7 C |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 6.2 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 6.7 кВт |
| Дисплей | да |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 37 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 101.7 х 30.4 х 22.1 см |
| Габарити зовнішнього блока | 91.3 х 68 х 37.8 см |
| Вага внутрішнього блока | 14 кг |
| Вага зовнішнього блока | 50 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для великих приміщень |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
| Дистанційне керування | пульт |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 65 |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська




