Виробник: Gree
Код товару: U0297953
Стислий опис
Gree GWH09YD-S6DBA2A — побутова настінна інверторна спліт система серії Amber DC inverter функціонує на фреоні R32, який на 8% ефективніший R410A. Кондиціонер Gree Amber GWH09YD-S6DBA2A — це нова модель з інверторним ко... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
25
Назначение кондиционера -
Бытовой
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
Gree GWH09YD-S6DBA2A — побутова настінна інверторна спліт система серії Amber DC inverter функціонує на фреоні R32, який на 8% ефективніший R410A.
Кондиціонер Gree Amber GWH09YD-S6DBA2A — це нова модель з інверторним компресором G10 і вдосконаленим технологічним виготовленням.
Внутрішні блоки серії Amber обладнані білою світлодіодною індикацією робочих режимів, що просвічується через шар пластику під час роботи та непомітною у вимкненому стані кондиціонера.
Інверторна технологія G10 дає змогу заощадити до 50% електроенергії, зменшити вібрацію двигуна та знизити рівень шуму.
Спліт-система чудово підійде для спальні або дитячої кімнати, оскільки на першій швидкості цей кондиціонер працює безшумно — 18 дБ.
Енергоефективність належить до класу А+++, а сезонний коефіцієнт SEER становить 8.5 в режимі охолодження!
Кондиціонер Gree GWH09YD-S6DBA2A ефективно працює в широкому температурному діапазоні.
Завдяки двоступеневому компресору охолодження можливе за зовнішньої температури від -18 до +54 °C і обігрів — за зовнішньої температури повітря до -30°С.
Модель має стильний дизайн і ергономічну форму, що допоможе кондиціонеру ідеально вписатися в інтер'єр практично будь-якого приміщення, вміло підкреслюючи всі особливості кімнати.
Керування кондиціонером Gree GWH09YD-S6DBA2A можливо завдяки зручному й інтуїтивно зрозумілому пульту керування.
Особливості кондиціонера Gree GWH09YD-S6DBA2A:
- Турборежим.
- Авторестарт.
— 3D повітряний потік із можливістю регулювання з ІЧ- пульта ДК у двох площинах.
- Функція I Feel.
- Робота в складі мультиспліт систем.
- Самодіагностика.
- Wi-Fi керування через смартфон/планшет.
- Підтримка дротового пульта (опція).
- Фільтр Cold Plazma на додаток до стандартних фільтрів.
- 7-швидкісний вентилятор.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 9 |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | іонізація |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | рециркуляція повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система антиобмереження |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | теплий пуск |
| Функціональні особливості | фільтрація повітря |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Адаптація до мінусової температури | -30 C |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 2.7 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 3.5 кВт |
| Максимальна споживана потужність | 0.754 кВт |
| Енергоефективність EER | 2.99 |
| Енергоефективність COP | 3.11 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 43 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 53 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 99.6 x 30.1 x 22.5 см |
| Габарити зовнішнього блока | 89.9 х 59.6 х 37.8 см |
| Вага внутрішнього блока | 13 кг |
| Вага зовнішнього блока | 44.5 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Дистанційне керування | пульт |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 25 |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська






