Виробник: Gree
Код товару: U0507188
Стислий опис
кондиціонер, спліт-система, маркування — 9, площа приміщення — 60 м2, настінний, адаптація до мінусової температури — -22 C, пульт, Потужність у режимі охолодження кВт — 2.7 кВт, Потужність у режимі нагрівання к... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
60
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
кондиціонер, спліт-система, маркування — 9, площа приміщення — 60 м2, настінний, адаптація до мінусової температури — -22 C, пульт, Потужність у режимі охолодження кВт — 2.7 кВт, Потужність у режимі нагрівання кВт — 3 кВт, інверторний, R32, дисплей — так, рівень шуму, внутрішній блок — 40 дБ, габарити внутрішнього блока — 89.4 х 29.1 х 21.1 см, білий
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Площа приміщення | 60 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Функціональні особливості | автоматичне очищення кондиціонера |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | система антиобмереження |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -22 C |
| Потужність у режимі охолодження | 2.7 кВт |
| Потужність у режимі обігріву | 3 кВт |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.80 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 0.78 кВт |
| Енергоефективність EER | 3.35 |
| Енергоефективність COP | 4.1 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Дистанційне керування | пульт |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 40 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 89.4 х 29.1 х 21.1 см |
| Габарити зовнішнього блока | 78.2 x 54 x 32 см |
| Вага внутрішнього блока | 11 кг |
| Вага зовнішнього блока | 27.5 кг |
| Колір | білий |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 60 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська





