Стислий опис
Кондиціонери Gree серії Cosmo DC Inverter — ідеальне рішення для всіх, хто шукає функціональність у поєднанні з ефективністю.Особливості серії: білий глянець, аскетичний, унікальний і елегантний обтічний дизайн.Бічна ча... Читати далі...
Стислі характеристики
Кондиціонери Gree серії Cosmo DC Inverter — ідеальне рішення для всіх, хто шукає функціональність у поєднанні з ефективністю.
Особливості серії: білий глянець, аскетичний, унікальний і елегантний обтічний дизайн.
Бічна частина блока має трохи вигнуту форму та текстуру, завдяки чому поверхню бічної крайки можна використовувати як ручку для відкривання панелі, реалізуючи єдність форми та функції.
Обтічна форма жалюзі для подавання повітря на збільшену відстань.
Cosmo забезпечить безвідмовну та ефективну роботу в режимі охолодження за температури зовнішнього повітря від -15oC до +50 °C і в діапазоні від +30 °C до -25 °C у режимі нагрівання (A++/A+).
Внутрішній блок забезпечений фірмовим генератором Cold Plasma, розташованим безпосередньо в повітряному потоці на нижній крайці отвори передньої панелі.
Також Cosmo обладнаний новим модулем Wi-Fi з підтримкою bluethooth для початкового настроювання функції віддаленого керування застосунком Gree+. Він допомагає автоматично під'єднуватися до мережі та знаходити пристрої поблизу. Порівнюючи з традиційними Wi-Fi сполуками, це зменшує кількість кроків і покращує рівень успіху під'єднання до мережі, підвищує ефективність і зручність роботи та надійність продукту.
Новий Cosmo підтримує під'єднання дротяних настінних пультів керування, завдяки яким є можливість інтеграції блока в системи «Розумний будинок» та інші системи централізованого керування й диспетчерізації за протоколом Modbus RTU. Також блок підтримує інтеграцію у BMS — запуск/установлення блока «сухим» контактом.
Нова система комплектується бездротовим ІЧ пультом керування YAP1F7, що реалізовує доступ до актуальних функцій, як-от I FEEL, X-FAN, +8 °C, 24-годинний таймер тощо.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 24 |
| Площа приміщення | 75 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | іонізація |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | функція iFeel |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Адаптація до мінусової температури | -25 С |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 7.1 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 7.8 кВт |
| Холодопродуктивність | 24000 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 2 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 2 кВт |
| Енергоефективність EER | 3.23 |
| Енергоефективність COP | 3.23 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | блокування пульта |
| Додатково | регулювання температури |
| Додатково | самодіагностика |
| Додатково | керування потоком повітря |
| Додатково | фільтри тонкого очищення |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 48 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 117.5 х 40.7 х 32.8 см |
| Габарити зовнішнього блока | 95.8 х 66 х 40.2 см |
| Вага внутрішнього блока | 15.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 41.5 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для великих приміщень |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 75 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська



