Стислий опис
Компанія Gree пропонує дизайнерську серію новітніх побутових спліт-систем настінного типу Clivia DC Inverter.Моделі цієї серії підійдуть до інтер'єрів у сучасному стилі.Моделі цієї серії поєднують у собі сучасні техноло... Читати далі...
Стислі характеристики
Компанія Gree пропонує дизайнерську серію новітніх побутових спліт-систем настінного типу Clivia DC Inverter.
Моделі цієї серії підійдуть до інтер'єрів у сучасному стилі.
Моделі цієї серії поєднують у собі сучасні технології та високу якість складання GREE, функціонують на фреоні R-32, обладнані модулем Wi-FI.
Інноваційна технологія G-AI, реалізована в моделі настінних кондиціонерів Clivia, використовує алгоритм AI, що об'єднує інтелектуальне навчання й оптимальне керування системою. Алгоритм у реальному часі змінює й оптимізує роботу кондиціонера для найвигіднішої стратегії енергозбереження. Технологія G-AI економить до 10% енергії на рік, що підтверджено незалежним міжнародним сертифікатом Intertek.
Особливості Gree представленої серії:
- здатний обслуговувати житлові та офісні приміщення площею до 70 м2.
- робота на обігрівання до -25 °C
- обладнана wi-fi модулем;
- покриття теплообмінника Blue Fin;
- система самодіагностики та очищення;
- клас енергоефективності A++;
- здатний обслуговувати житлові або офісні приміщення площею до 70 м2;
- елегантний дизайн;
- відкладений вмик/вимк;
- керування горизонтальними та вентиальними жалюзі;
- УФ стерилізація;
- генератор Cold Plazma;
- нічний режим дасть змогу знизити рівень шуму.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 24 |
| Площа приміщення | 70 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | режим сна |
| Режими роботи | рециркуляція повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | фільтрація повітря |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Адаптація до мінусової температури | -25 С |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 7.1 кВт |
| Потужність у режимі нагрівання кВт | 7.3 кВт |
| Холодопродуктивність | 24000 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 2.06 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.85 кВт |
| Енергоефективність EER | 3.51 |
| Енергоефективність COP | 3.9 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | блокування пульта |
| Додатково | регулювання температури |
| Додатково | самодіагностика |
| Додатково | керування потоком повітря |
| Додатково | фільтри тонкого очищення |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 48 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 59 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 99.3 х 31.1 х 22.2 см |
| Габарити зовнішнього блока | 95.8 х 66 х 40.2 см |
| Вага внутрішнього блока | 13 кг |
| Вага зовнішнього блока | 45 кг |
| Колір | синій |
| Також шукають | для великих приміщень |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 70 |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська





