Стислий опис
Інноваційна технологія G-AI 2.0, реалізована в моделі настінних кондиціонерів Airy, використовує алгоритм AI, що поєднує інтелектуальне навчання й оптимальне керування системою. Алгоритм у реальному часі змінює й оптимі... Читати далі...
Стислі характеристики
Інноваційна технологія G-AI 2.0, реалізована в моделі настінних кондиціонерів Airy, використовує алгоритм AI, що поєднує інтелектуальне навчання й оптимальне керування системою. Алгоритм у реальному часі змінює й оптимізує роботу кондиціонера для найвигіднішої стратегії енергозбереження. Технологія G-AI економить до 15% енергії на рік, що підтверджено незалежним міжнародним сертифікатом Intertek.
Інверторні спліт системи Airy забезпечені функцією контроліролю рівня вологості в режимі осушування й охолодження для запобігання зайвому осушуванню повітря в приміщенні (блок не зволожує повітря, а контролюючи встановлений рівень, змінює й оптимізує алгоритми роботи інвертора, щоб його не знизити).
Також у внутрішньому блоці, крім генератора Cold Plasma, використовується УФ-випромінювач для безперервного опромінення випарника та повітря, що проходить через нього, для ефективного видалення бактерій та комплексної й ефективної стерилізації. Ультрафіолетовий діапазон стерилізаційної лампи Gree UVC становить 270-280 нанометрів, немає фотохімічних виділень, озону та інших отруйних газів.
Як і в моделях Clivia, у моделях Airy застосований оновлений модуль Wi-Fi з підтримкою блютуз-з'єднання, для реалізації автоматичного пошуку та налаштування в місцях із великою кількістю локальних мереж Wi-Fi. В інверторних спліт системах Airy реалізовані функції автоматичної зміни яскравості дисплея внутрішнього блока залежно від освітлення, регулювання рівня гучності звукового сигналу внутрішнього блока, функції «I feel», «X-fan», «SE», «+8 °C» тощо.
Діапазон експлуатації інверторних спліт систем Airy за зовнішніх температур у режимі нагрівання — 25 °C/+30 °C і -15 °C/+50 °C у режимі охолодження. Клас енергоефективності для режиму охолодження/обогрівання — A+++/A++.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 18 |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | режим сна |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | фільтрація повітря |
| Функціональні особливості | функція iFeel |
| Адаптація до мінусової температури | -25 С |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 5.3 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 5.6 кВт |
| Холодопродуктивність | 18000 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.47 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.35 кВт |
| Енергоефективність EER | 3.36 |
| Енергоефективність COP | 4.1 |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | блокування пульта |
| Додатково | регулювання температури |
| Додатково | самодіагностика |
| Додатково | керування потоком повітря |
| Додатково | фільтри тонкого очищення |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 44 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 60 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 97 х 34.7 х 25.7 см |
| Габарити зовнішнього блока | 87.3 х 55.5 х 37.6 см |
| Вага внутрішнього блока | 15 кг |
| Вага зовнішнього блока | 42.5 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 50 |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська


