Стислий опис
Дизайн представленої моделі зроблений у традиційному білому стилі, з гладкою поверхнею, легко миється. Основні технічні параметри спліт системи: Характерним для залишається прихований LED-дисплей, як і у всіх побутових ... Читати далі...
Стислі характеристики
Дизайн представленої моделі зроблений у традиційному білому стилі, з гладкою поверхнею, легко миється. Основні технічні параметри спліт системи: Характерним для залишається прихований LED-дисплей, як і у всіх побутових кондиціонерах інверторного типу. У цій системі наявне Wi-Fi керування. Була додана корисна функція DIMMER — вимкнення підсвічування дисплея, особливо корисна в нічну пору, для поліпшення комфорту сну. Знищення вірусів/ бактерій/ мікробів — завдяки інтегрованому іонізатору повітря, кондиціонер забезпечує чистоту та стерильність повітря в приміщенні. Працює нова модель на інноваційному фреоні R410.
Можливості моделі:
- выявление утечки хладагента
- Режим Turbo
- Прихований дисплей
- Функція I FEEL
- Можливість вимкнення дисплея
- Можливість вимкнення звукових сигналів
- Тиха робота внутрішнього блока
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 12 |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | іонізація |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | функція iFeel |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 3.8 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 4.044 кВт |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.28 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.22 кВт |
| Максимальна споживана потужність | 1.28 кВт |
| Енергоефективність EER | 4.6 |
| Енергоефективність COP | 3 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R410A |
| Дисплей | да |
| Додатково | вимкнення підсвічування дисплея |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 39.5 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 28.5 х 71.5 х 19.4 см |
| Габарити зовнішнього блока | 55 х 70 х 27.5 см |
| Вага внутрішнього блока | 7.7 кг |
| Вага зовнішнього блока | 22.7 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
| Дистанційне керування | пульт |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 35 |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська

