Стислий опис
Дизайн представленої моделі зроблений у традиційному білому стилі, з гладкою поверхнею, яка легко миється. У модель додана функція DIMMER — вимкнення підсвітки дисплея, особливо необхідної в нічну пору, для поліпшення к... Читати далі...
Стислі характеристики
Дизайн представленої моделі зроблений у традиційному білому стилі, з гладкою поверхнею, яка легко миється. У модель додана функція DIMMER — вимкнення підсвітки дисплея, особливо необхідної в нічну пору, для поліпшення комфорту сну.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 9 |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | іонізація |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | фільтрація повітря |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 3.2 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 3.7 кВт |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.25 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.32 кВт |
| Максимальна споживана потужність | 1.32 кВт |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R410A |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 39 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 55 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 28.5 х 71.5 х 19.4 см |
| Габарити зовнішнього блока | 68.1 х 43.4 х 28.5 см |
| Вага внутрішнього блока | 8 кг |
| Вага зовнішнього блока | 22 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Дистанційне керування | пульт |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 25 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська
