Виробник: Cooper&Hunter
Код товару: U1022723
Стислий опис
Завдяки унікальній панелі внутрішнього блока кондиціонер Cooper&Hunter Daytona ідеально вписується в будь-який інтер'єр. Широкий діапазон робочих температур дає змогу використовувати пристрій цілий рік. Працює н... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
35
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
Завдяки унікальній панелі внутрішнього блока кондиціонер Cooper&Hunter Daytona ідеально вписується в будь-який інтер'єр. Широкий діапазон робочих температур дає змогу використовувати пристрій цілий рік. Працює навіть у разі досягнення низьких зовнішніх температур до -25 °C у режимі опалення. А влітку приємно охолодить будь-яке приміщення.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 12 |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | режим сна |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | фільтрація повітря |
| Функціональні особливості | функція iFeel |
| Адаптація до мінусової температури | -25 С |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 0.96 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 0.95 кВт |
| Холодопродуктивність | 12000 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.99 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.09 кВт |
| Енергоефективність EER | 7.1 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 5.1 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | блокування пульта |
| Додатково | регулювання температури |
| Додатково | самодіагностика |
| Додатково | керування потоком повітря |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 42 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 52 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 291 x 894 x 211 см |
| Габарити зовнішнього блока | 83 х 54 х 32.5 см |
| Вага внутрішнього блока | 11 кг |
| Вага зовнішнього блока | 24.5 кг |
| Колір | сірий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 35 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська


