Виробник: Cooper&Hunter
Код товару: U1022722
Стислий опис
Завдяки унікальній панелі внутрішнього блока кондиціонер Cooper&Hunter Daytona ідеально вписується в будь-який інтер'єр. Широкий діапазон робочих температур дає змогу використовувати пристрій цілий рік. Працює н... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
25
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
Завдяки унікальній панелі внутрішнього блока кондиціонер Cooper&Hunter Daytona ідеально вписується в будь-який інтер'єр. Широкий діапазон робочих температур дає змогу використовувати пристрій цілий рік. Працює навіть у разі досягнення низьких зовнішніх температур до -25 °C у режимі опалення. А влітку приємно охолодить будь-яке приміщення.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 9 |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | режим сна |
| Режими роботи | рециркуляція повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторозморожування |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | захист від перепаду напруги |
| Функціональні особливості | підсвітка |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | функція iFeel |
| Адаптація до мінусової температури | -25 С |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 0.69 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 0.7 кВт |
| Холодопродуктивність | 9000 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.69 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 0.7 кВт |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | регулювання температури |
| Додатково | самодіагностика |
| Додатково | керування потоком повітря |
| Додатково | фільтри тонкого очищення |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 37 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 291 x 894 x 211 см |
| Габарити зовнішнього блока | 55.5 х 73.2 х 33 см |
| Вага внутрішнього блока | 11 кг |
| Вага зовнішнього блока | 23.5 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 25 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська


