Виробник: Cooper&Hunter
Код товару: U1100337
Стислий опис
Технічні характеристики Тип кондиціонер Конструкція спліт-система Маркування 24 Площа приміщення 60 м2 Монтаж внутрішнього блока настінний Режими роботи автоматичний Режими роботи вентиляція Режими роботи нічні... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
60
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 24 |
| Площа приміщення | 60 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | зволоження |
| Функціональні особливості | авторозморожування |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | детектор витоку фреону |
| Функціональні особливості | захист від перепаду напруги |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | функція iFeel |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 6.2 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 6.5 кВт |
| Холодопродуктивність | 24000 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.76 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.86 кВт |
| Енергоефективність EER | 6.15 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 4.0 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | вимкнення підсвічування дисплея |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 32 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 59 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 1038 х 333 х 248 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 873 х 555 х 376 мм |
| Вага внутрішнього блока | 14 кг |
| Вага зовнішнього блока | 36.5 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для великих приміщень |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
| Дистанційне керування | пульт |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 60 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська









