Стислий опис
Якщо потрібен надійний кондиціонер для приміщення великої площі (до 70 квадратів), то модель CH-S24FTXF2-NG бренда Cooper&Hunter — саме те, що потрібно.Завдяки інверторній технології цей девайс буде надійно працювати як... Читати далі...
Стислі характеристики
Якщо потрібен надійний кондиціонер для приміщення великої площі (до 70 квадратів), то модель CH-S24FTXF2-NG бренда Cooper&Hunter — саме те, що потрібно.
Завдяки інверторній технології цей девайс буде надійно працювати як на тепло, так і на холод, економно споживаючи електроенергію. Можна експлуатувати аж до мінус 15 градусів за вікном.
Система фільтрів:
1. CH-Smart-Ion Filter генерує іони, які допомагають очищати повітря приміщення, а отже, користувачі дихають тільки чистим повітрям.
2. Комплект фільтрів CH-7 SKY Technology складається з:
- аргентум ION — частина з іонами срібла, а антибактеріальна й антивірусна робота срібла відома всім;
- знищувач пилових кліщів;
- катехін — антисептична робота з бактеріями та вірусами;
- хітин протект — протимікробна дія;
- STOP формальдегід — видалення летких органічних речовин, небезпечних для людини, збирає молекули запахів (піт, дим, інші);
- збагачення повітря вітаміном C;
- електростатичний фільтр.
Переваги кондиціонера Cooper&Hunter CH-S24FTXF2-NG:
- Зручні режими роботи для обігріву, охолодження, вентиляції приміщення, нічний режим, ТУРБО
- Функція I feel дає змогу кондиціонеру знімати показники температури з датчика в пульті ДК
- Таймер, 24 години
- Віддалене керування (вбудований модуль Wi-Fi)
- Екологічну техніку: використовуваний холодоагент нового покоління R32, продуктивніше попереднього варіанту R410, не впливає на довкілля й на озоновий шар нашої планети.
- Тиху роботу. Навіть такої потужності спліт-система працює досить тихо, особливо в спеці для підвищеного комфорту (SLEEP).
Інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дає кондиціонеру змогу самостійно очищати від пилу, грибків, вірусів і бактерій, методом миттєвого заморожування та подальшим нагріванням пластин теплообмінника до +57-58 °C. Кондиціонер повністю очищається через 30 хвилин.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 24 |
| Площа приміщення | 70 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | антикорозійне покриття зовнішнього блока |
| Функціональні особливості | захист від перепаду напруги |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | функція iFeel |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 6.2 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 6.5 кВт |
| Холодопродуктивність | 24000 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.8 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.90 кВт |
| Максимальна споживана потужність | 2.9 кВт |
| Енергоефективність EER | 6.1 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 4 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | захист від обдування холодним повітрям |
| Додатково | режим "TURBO" |
| Додатково | самодіагностика |
| Додатково | технологія "I-Action" |
| Додатково | функція 8° |
| Додатково | ширококутні жалюзі |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 30 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 57 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 97 х 30 х 22.5 см |
| Габарити зовнішнього блока | 95.5 х 70 х 39.6 см |
| Вага внутрішнього блока | 13.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 46 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для великих приміщень |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорськ, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 70 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська



