Стислий опис
Інверторний кондиціонер - від відомого бренду Cooper&Hunter модель CH-S24FTXD2-SC буде не тільки дизайнерською родзинкою для магазину, офісу, торгового залу та інших приміщень, а й серйозне придбання для роботи на холод... Читати далі...
Стислі характеристики
Інверторний кондиціонер - від відомого бренду Cooper&Hunter модель CH-S24FTXD2-SC буде не тільки дизайнерською родзинкою для магазину, офісу, торгового залу та інших приміщень, а й серйозне придбання для роботи на холод/тепло.
З приємного: робота на обігрів до -25 градусів, сріблястий колір внутрішнього блоку, високотехнологічність та функціональність.
Переваги інвертора Купер Хантер CH-S24FTXD2-SCЗавдяки інверторній технології та сучасним винаходам спліт-система працює зі зниженим споживанням електроенергії, особливо показуючи значну економію, коли працює без зупинок. Тому таку техніку вигідно брати для комерційних приміщень, офісів, магазинів, де потрібно економити споживання, але не просідати за потужністю.
Інші плюси:
- Віддалене керування через Wi-Fi модуль (в комплекті!).
- Режим чергового опалення будинку +8°С.
- Плавна та стабільна робота компресора.
- 7 швидкостей вентилятора для комфорту користувача.
- Еко фреон R32
- Таймер
- Дизайнерська модель, сучасний дисплей, вишуканий колір.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 24 |
| Площа приміщення | 75 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторозморожування |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | підсвітка |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | технология "I-Clean" |
| Адаптація до мінусової температури | -25 С |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 7.1 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 7.8 кВт |
| Холодопродуктивність | 24000 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 2 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 2 кВт |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 47 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 58 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 113.5 x 32.8 x 24.7 см |
| Габарити зовнішнього блока | 95.8 x 66 x 40.2 см |
| Вага внутрішнього блока | 16.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 42.8 кг |
| Колір | сріблястий |
| Також шукають | для великих приміщень |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 75 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська


