Стислий опис
Потужний і продуктивний від Купер Хантер розрахований на площу до 70 м2, і здатний як охолоджувати приміщення, так і гріти його. При цьому споживання електроенергії вельми економне, а можливості неймовірні. Детальніше н... Читати далі...
Стислі характеристики
Потужний і продуктивний від Купер Хантер розрахований на площу до 70 м2, і здатний як охолоджувати приміщення, так і гріти його. При цьому споживання електроенергії вельми економне, а можливості неймовірні. Детальніше нижче.
Модель CH-S24FTXD2-BL – це дизайнерська серія Daytona Black, де внутрішні блоки всіх типорозмірів виконані в чорному насиченому кольорі. Тепер для дизайнерів, особливих рішень, вишуканих інтер'єрів є відповідна техніка.
Переваги кондиціонера CH-S24FTXD2-BLТехнічні характеристики цієї моделі можна побачити в табличці нижче, для користувача найбільш важливі такі параметри:
- продуктивність спліта в режимі холод / тепло і споживана при цьому електроенергія. Залежно від режиму роботи кондиціонер видає свою потужність – наприклад, 7-8кВт холоду, споживаючи по середньому 1,9 кВт, а якщо в режимі підтримування температури, то споживання знижується до 0,4-0,9Квт / год. Це клас А ++ / А +++
- гучність роботи блоків. Незважаючи на потужність кондиціонера, у сприятливих режимах чутність роботи буде мінімальною.
- функції. Віддалений доступ через Wi-Fi, таймер, I Feel, Турбо, Сон і інші покликані полегшити налаштування спліта для користувача, аж до режиму АВТО, де можна взагалі нічого не вибирати.
- регулювання повітряного потоку. 7 швидкостей вентилятора, ширококутні жалюзі дозволять налаштувати і цей момент максимально комфортно.
- здатність працювати при низьких температурах. На холод кондиціонер CH-S24FTXD2-BL можна експлуатувати аж до -15 градусів взимку, а на тепло до - 25 градусів, що означає можливість використовувати кондиціонер як джерело додаткового або основого опалення приміщення. У спліт-системи для цього є інтелектуальне розморожування, захист від обмерзання і інші моменти.
Технические характеристики
| Тип | кондиционер |
| Конструкция | сплит-система |
| Маркировка | 24 |
| Площадь помещения | 75 м² |
| Монтаж внутреннего блока | настенный |
| Режимы работы | автоматический |
| Режимы работы | вентиляция |
| Режимы работы | ночной |
| Режимы работы | обогрев |
| Режимы работы | осушение воздуха |
| Режимы работы | охлаждения |
| Режимы работы | очистка воздуха |
| Режимы работы | турборежим |
| Функциональные особенности | авторазмораживание |
| Функциональные особенности | гидрофильное покрытие теплообменников |
| Функциональные особенности | подсветка |
| Функциональные особенности | самоочистка |
| Функциональные особенности | система самодиагностики |
| Функциональные особенности | таймер |
| Функциональные особенности | технология "I-Clean" |
| Адаптация к отрицательной температуре | -25 С |
| Управление | WI-FI |
| Управление | пульт |
| Мощность в режиме охлаждения кВт | 7.1 кВт |
| Мощность в режиме обогрева кВт | 7.8 кВт |
| Холодопроизводительность | 24000 БТЕ/ч |
| Теплопроизводительность | 24000 БТЕ/ч |
| Потребляемая мощность при охлаждении | 2 кВт |
| Потребляемая мощность при обогреве | 2 кВт |
| Тип компрессора | инверторный |
| Тип фреона | R32 |
| Дисплей | да |
| Уровень шума, внутренний блок | 47 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 58 дБ |
| Габариты внутреннего блока | 113.5 x 32.8 x 24.7 см |
| Габариты наружного блока | 95.8 x 66 x 40.2 см |
| Вес внутреннего блока | 17.5 кг |
| Вес наружного блока | 41 кг |
| Цвет | черный |
| Также ищут | для больших помещений |
| Также ищут | зима-лето |
| Также ищут | мощные |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 75 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська


