Стислий опис
Cooper&Hunter CH-S24FTXAL2-SC - найпотужніший кондиціонер у дизайнерській серії Supreme Continental. Внутрішній блок має особливу ефектну сріблясту поверхню, що робить його вельми привабливим для вибору в приміщення в ... Читати далі...
Стислі характеристики
Cooper&Hunter CH-S24FTXAL2-SC - найпотужніший кондиціонер у дизайнерській серії Supreme Continental. Внутрішній блок має особливу ефектну сріблясту поверхню, що робить його вельми привабливим для вибору в приміщення в сучасних стилях.
Крім кольору блоку спліт-система відрізняється можливістю якісно обігрівати кімнату, кабінет, зал і при цьому дуже економно споживати електроенергію.
Переваги та технічні характеристики Cooper&Hunter CH-S24FTXAL2-SCВажливим моментом є той факт, що кондиціонер спеціально адаптований для північних європейських країн, тому можна сміливо використовувати його як єдине джерело тепла. Для цього в техніці є: підігрів піддону та компресора, інтелектуальне розморожування, режим чергового опалення (функція +8°C).
Інші плюси:
- Вбудований модуль Wi-Fi
- Екофреон R32
- Режими Холод, Тепло, Осушення, Вентиляція, Сон (з додатковими налаштуваннями), Авто, Турбо.
- Фільтрування повітря з іонізацією
- Безперебійна робота в широкому діапазоні напруги, захист від стрибків - інноваційний, компактний трансформатор
- Зручний температурний режим: для роботи на тепло від -25 до +24, на холод від -15 до +43.
- Самоочищення внутрішнього блоку
- Авторестарт
- Самодіагностика та виведення помилок на дисплей
- Теплообмінники із спеціальним антикорозійним покриттям.
- Можна придбати дротовий пульт (опція!), підключити до системи Розумний дім та отримати можливість двотижневого програмування
- Таймер 24 години на вимкнення/ввімкнення
Технические характеристики
| Тип | кондиционер |
| Конструкция | сплит-система |
| Маркировка | 24 |
| Площадь помещения | 75 м² |
| Монтаж внутреннего блока | настенный |
| Режимы работы | автоматический |
| Режимы работы | вентиляция |
| Режимы работы | ночной |
| Режимы работы | обогрев |
| Режимы работы | осушение воздуха |
| Режимы работы | охлаждения |
| Режимы работы | очистка воздуха |
| Режимы работы | турборежим |
| Функциональные особенности | авторазмораживание |
| Функциональные особенности | гидрофильное покрытие теплообменников |
| Функциональные особенности | подсветка |
| Функциональные особенности | самоочистка |
| Функциональные особенности | система самодиагностики |
| Функциональные особенности | таймер |
| Функциональные особенности | технология "I-Clean" |
| Адаптация к отрицательной температуре | -25 С |
| Управление | WI-FI |
| Управление | пульт |
| Мощность в режиме охлаждения кВт | 7 кВт |
| Мощность в режиме обогрева кВт | 7.2 кВт |
| Холодопроизводительность | 24000 БТЕ/ч |
| Теплопроизводительность | 24000 БТЕ/ч |
| Потребляемая мощность при охлаждении | 1.76 кВт |
| Потребляемая мощность при обогреве | 2.05 кВт |
| Тип компрессора | инверторный |
| Тип фреона | R32 |
| Дисплей | да |
| Уровень шума, внутренний блок | 47 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 58 дБ |
| Габариты внутреннего блока | 110.1 x 32.7 x 24.9 см |
| Габариты наружного блока | 95.8 x 66 x 40.2 см |
| Вес внутреннего блока | 16.5 кг |
| Вес наружного блока | 42.8 кг |
| Цвет | серебристый |
| Также ищут | для больших помещений |
| Также ищут | зима-лето |
| Также ищут | мощные |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 75 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська



