Стислий опис
У велику кімнату, кухню-студію, офіс, інше приміщення площею близько 40-50 м2 підійде срібляста елегантна модель CH-S18FTXD2-SC відомого бренду Cooper&Hunter. Цей це не тільки інвертор, здатний працювати холод/тепло до... Читати далі...
Стислі характеристики
У велику кімнату, кухню-студію, офіс, інше приміщення площею близько 40-50 м2 підійде срібляста елегантна модель CH-S18FTXD2-SC відомого бренду Cooper&Hunter.
Цей це не тільки інвертор, здатний працювати холод/тепло до -15 градусів, з усіма плюсами від інверторної сучасної технології, але й він заточений під роботу на обігрів до -25. При цьому споживання електроенергії дуже економне, тому серію Дайтона дуже багато користувачів використовують як універсальний обігрівач без опалення.
Переваги вибору Cooper&Hunter CH-S18FTXD2-SCЧудовий клас енергоефективності, надійність та довговічність, а також приголомшливий дизайн внутрішнього блоку не залишать нікого байдужим. При цьому характеристики та функції на висоті:
- Сучасна фільтрація повітря завдяки системі фільтрів з 7 складових, а також стандартна КХ технологія з іонізацією.
- Висока працездатність. техніка бренду відрізняється потужними показниками щодо видачі тепла та нагрівання повітря, що не можна побачити за сухими цифрами специфікацій, але лише за відгуками користувачів.
- Різні режими (ТУРБО, СОН, АВТО) та зручні функції (таймер, I feel) для користувачів, для комфортного створення клімату в офісі, квартирі, магазинах.
- Віддалене керування через програму на планшеті/телефоні. - вбудований Wi-Fi модуль.
- Можливість підключити девайс до системи Розумний дім, щоб створити сучасний діджитал-простір у квартирі.
- Регуляція повітряного потоку, широкі жалюзі, зручне керування через пульт дистанційного керування.
- Інтелектуальне розморожування.
- Контроль стрибків та захист. Низьковольтний запуск.
- Самочистка, самодіагностика системи.
Технические характеристики
| Тип | кондиционер |
| Конструкция | сплит-система |
| Маркировка | 18 |
| Площадь помещения | 55 м² |
| Монтаж внутреннего блока | настенный |
| Режимы работы | автоматический |
| Режимы работы | вентиляция |
| Режимы работы | ночной |
| Режимы работы | обогрев |
| Режимы работы | осушение воздуха |
| Режимы работы | охлаждения |
| Режимы работы | очистка воздуха |
| Режимы работы | турборежим |
| Функциональные особенности | авторазмораживание |
| Функциональные особенности | гидрофильное покрытие теплообменников |
| Функциональные особенности | подсветка |
| Функциональные особенности | самоочистка |
| Функциональные особенности | система самодиагностики |
| Функциональные особенности | таймер |
| Функциональные особенности | технология "I-Clean" |
| Адаптация к отрицательной температуре | -25 С |
| Управление | WI-FI |
| Управление | пульт |
| Мощность в режиме охлаждения кВт | 5.2 кВт |
| Мощность в режиме обогрева кВт | 5.5 кВт |
| Холодопроизводительность | 18000 БТЕ/ч |
| Теплопроизводительность | 18000 БТЕ/ч |
| Потребляемая мощность при охлаждении | 1.57 кВт |
| Потребляемая мощность при обогреве | 1.45 кВт |
| Тип компрессора | инверторный |
| Тип фреона | R32 |
| Дисплей | да |
| Уровень шума, внутренний блок | 47 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 58 дБ |
| Габариты внутреннего блока | 101.7 x 30.4 x 22.1 см |
| Габариты наружного блока | 80.2 x 55.5 x 35 см |
| Вес внутреннего блока | 13.5 кг |
| Вес наружного блока | 30.5 кг |
| Цвет | серебристый |
| Также ищут | для больших помещений |
| Также ищут | зима-лето |
| Также ищут | мощные |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 55 |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська


