Виробник: Cooper&Hunter
Код товару: U1100343
Стислий опис
Технічні характеристики Тип кондиціонер Конструкція спліт-система Маркування 18 Площа приміщення 53 м2 Монтаж внутрішнього блока настінний Режими роботи автоматичний Режими роботи вентиляція Режими роботи нічні... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
53
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 18 |
| Площа приміщення | 53 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Режими роботи | Надтихий (до 20 дБ) |
| Режими роботи | надтихий (до 25 дБ) |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | детектор витоку фреону |
| Функціональні особливості | підсвітка |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | функція iFeel |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Адаптація до мінусової температури | -25 С |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 5.3 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 5.6 кВт |
| Холодопродуктивність | 18084 БТЕ/г |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.365 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.472 кВт |
| Енергоефективність EER | 7.3 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 5.7 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | FRESH AIR KIT |
| Додатково | авторозморожування |
| Додатково | захист від перепадів напруги |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 23 дБ |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 26 дБ |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 29 дБ |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 34 дБ |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 37 дБ |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 40 дБ |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 42 дБ |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 45 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 59 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 31.1 х 99.3 х 22.2 см |
| Габарити зовнішнього блока | 55.5 х 80.2 х 35.0 см |
| Вага внутрішнього блока | 13 кг |
| Вага зовнішнього блока | 37 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для великих приміщень |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 53 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська




