Виробник: Cooper&Hunter
Код товару: U0292313
Стислий опис
Cooper&Hunter CH-S18FTXAM2S-SC — інверторна мініспліт-система.Особливості:- Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи;- Новітній інверторний двоступеневий компресор, який забез... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
50
Назначение кондиционера -
Бытовой
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
Состояние -
Новое
Cooper&Hunter CH-S18FTXAM2S-SC — інверторна мініспліт-система.
Особливості:
- Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи;
- Новітній інверторний двоступеневий компресор, який забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30 °C до +54 °C;
- Захист будинку від обмерзання +8 °C;
- «CH SMART-ION Filter» — технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
- Повна відповідність чинній з 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) No 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A++ SCOP A++;
- Екстремічний рівень шуму — усього 18 дБ, суцільнолитий пластиковий корпус і нова технологія безшовного теплообмінника;
- Найвищий клас енергоефективності. Енергоощадна комплектація за типом A+++ Class Energy Efficiency — Generation V;
- Стильний і компактний дизайн;
- Безперебійна робота в діапазоні 96 В-260 В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Багатошвидкісний вентилятор;
- Підвищений ресурс роботи;
- Показ поточного часу доби на пульті Д/К нового покоління;
- Озонобезпечний високоефективний фреон R32;
- Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій усередині блока;
- Комплектується двома фільтрами на вибір;
- Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH;
- Стильний LED-дисплей на панелі внутрішнього блока. - Увімкнення/вимкнення дисплея з пульта ДК;
- Інтелектуальне керування в режимі AUTO — автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні;
- 24-годинний таймер на увімкнення і вимкнення;
- Затримка пуску вентилятора для виключення обдування холодним повітрям у режимі нагрівання;
- Бактерицидне покриття пульта ДК;
- Теплообмінники з антикорозійним покриттям GREEN-FIN;
- Авторестарт — Функція автоматичного перезапуску з запам'ятовуванням параметрів;
- Інтелектуальна система захисту від зледеніння;
- Примусове увімкнення/вимкнення функції розморожування з пульта ДК;
- Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту;
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 18 |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | рециркуляція повітря |
| Функціональні особливості | антибактеріальна система |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система антиобмереження |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | теплий пуск |
| Функціональні особливості | фільтрація повітря |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Адаптація до мінусової температури | -30 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 7.2 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 5.57 кВт |
| Максимальна споживана потужність | 3.3 кВт |
| Енергоефективність EER | 6.6 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 4.4 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 48 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 110.1 х 32.7 х 24.9 см |
| Габарити зовнішнього блока | 100 x 79 x 42.7 см |
| Вага внутрішнього блока | 16.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 64 кг |
| Колір | сріблястий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
| Дистанційне керування | пульт |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 50 |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська




