Стислий опис
Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнахПовна відповідність чинній з 1-01-2013 директиві Європейського Союзу ErP (Energy related Products) No 626/2011/EU для побутових теплових насос... Читати далі...
Стислі характеристики
Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах
Повна відповідність чинній з 1-01-2013 директиві Європейського Союзу ErP (Energy related Products) No 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A++ SCOP A+++
Новітній інверторний двоступеневий компресор, який забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30 °C до +54 °C
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 18 |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | антикорозійне покриття зовнішнього блока |
| Функціональні особливості | захист від перепаду напруги |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система антиобмереження |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -30 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 5.3 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 5.57 кВт |
| Холодопродуктивність | 18083.6 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 19000 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.32 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.32 кВт |
| Максимальна споживана потужність | 1.32 кВт |
| Енергоефективність EER | 6.6 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 4.4 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 48 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 32.7 х 110.1 х 24.9 см |
| Габарити зовнішнього блока | 79 х 100 х 42.7 см |
| Вага внутрішнього блока | 16.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 64 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 50 |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська







