Стислий опис
Cooper&Hunter CH-S18FTXAM-GD серія Majesty новинка 2023 представлена у двох кольорах корпусу – Gold, Siver. Може використовуватись як альтернативне джерело опалення в зимовий період при температурі до -25°C. Спліт-систе... Читати далі...
Стислі характеристики
Cooper&Hunter CH-S18FTXAM-GD серія Majesty новинка 2023 представлена у двох кольорах корпусу – Gold, Siver. Може використовуватись як альтернативне джерело опалення в зимовий період при температурі до -25°C. Спліт-система з інверторним компресором працює на екологічному фреоні R32. Хладагент має мінімальний вплив на довкілля порівняно з холодоагентами попереднього покоління та його (GWP) «потенціал глобального потепління» становить 675.
Особливості кондиціонера Cooper&Hunter CH-S18FTXAM-GDУ моделях цієї серії застосовано технологію (CH-AI), яка адаптує режим роботи з огляду на погодні умови, теплове навантаження, площу приміщення та інші дані, що дозволяє підвищити рівень комфорту та енергоефективності. Наочним результатом застосування CH-AI є рівномірний розподіл повітря на кожен куточок кімнати.
Інші особливості:
- Eco Fresh – електростатичний фільтр притягує та затримує дрібні частинки, включаючи пил
- UV фільтр – ультрафіолетова лампа знезаражує повітря знищуй бактерії та віруси
- Smart Ion – іонізатор доповнює очищення та в додатку бореться з неприємними запахами
- Double Self-Clean – технологія очищення теплообмінника за допомогою швидкого заморожування та розморожування та подальшої стерилізації
- I-Feel – термодатчик, вбудований у пульт дистанційного керування, допоможе створити більш комфортну температуру в місці його знаходження.
- Auto Light – світлочутливий сенсор регулює інтенсивність LED-дисплея, яскравіший у світлий час, аж до відключення у нічний час
- 8°C – режим чергового опалення підтримує позитивну температуру в зимовий час для запобігання промерзанню
- Sleep – чотири температурні режими створюють комфортні умови для здорового сну
- Blue Fin – покриття для створення антикорозійного захисту
- Wi-Fi – модуль для бездротового керування вбудований у внутрішній блок
Технические характеристики
| Тип | кондиционер |
| Конструкция | сплит-система |
| Маркировка | 18 |
| Площадь помещения | 55 м² |
| Монтаж внутреннего блока | настенный |
| Режимы работы | автоматический |
| Режимы работы | вентиляция |
| Режимы работы | ночной |
| Режимы работы | обогрев |
| Режимы работы | осушение воздуха |
| Режимы работы | охлаждения |
| Режимы работы | очистка воздуха |
| Режимы работы | турборежим |
| Функциональные особенности | авторазмораживание |
| Функциональные особенности | гидрофильное покрытие теплообменников |
| Функциональные особенности | подсветка |
| Функциональные особенности | самоочистка |
| Функциональные особенности | система самодиагностики |
| Функциональные особенности | таймер |
| Функциональные особенности | технология "I-Clean" |
| Адаптация к отрицательной температуре | -25 С |
| Управление | WI-FI |
| Управление | пульт |
| Мощность в режиме охлаждения кВт | 5.3 кВт |
| Мощность в режиме обогрева кВт | 5.3 кВт |
| Холодопроизводительность | 18000 БТЕ/ч |
| Теплопроизводительность | 18000 БТЕ/ч |
| Потребляемая мощность при охлаждении | 1.59 кВт |
| Потребляемая мощность при обогреве | 1.41 кВт |
| Тип компрессора | инверторный |
| Тип фреона | R32 |
| Дисплей | да |
| Уровень шума, внутренний блок | 47 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 58 дБ |
| Габариты внутреннего блока | 99.3 x 31.1 x 22.2 см |
| Габариты наружного блока | 80.2 x 55.5 x 35 см |
| Вес внутреннего блока | 12.5 кг |
| Вес наружного блока | 31.5 кг |
| Цвет | золотой |
| Также ищут | для больших помещений |
| Также ищут | зима-лето |
| Также ищут | мощные |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 55 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська




