Виробник: Cooper&Hunter
Код товару: U0796053
Стислий опис
Кондиціонер CH-S12FTXHV-B — це ефективна робота в температурному діапазоні від -30 °C до +54 °C!«Холодна плазма» — технологія тотального очищення повітря нового покоління.Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціоне... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
35
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
Состояние -
Новое
Кондиціонер CH-S12FTXHV-B — це ефективна робота в температурному діапазоні від -30 °C до +54 °C!
- «Холодна плазма» — технологія тотального очищення повітря нового покоління.
- Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
- Екстранизький рівень шуму — усього 18 дБ, суцільнолитий пластиковий корпус і нова технологія безшовного теплообмінника;
- Новітній інверторний двоступеневий компресор, який забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30 °C до +54 °C;
- Стильний і компактний дизайн;
- Багатошвидкісний вентилятор;
- Підвищений ресурс роботи;
- Показ поточного часу доби на пульті Д/К;
- Озонобезпечний високоефективний фреон R410;
- Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення всього обсягу приміщення в режимі автоматичного розподілу повітря SWING. Дев'ять різних варіантів положень жалюзі за вертикаллю, що віддаються з пульта ДК;
- Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій усередині блока;
- Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля «Анти-запах»; фільтр «Антибактеріальний подавач»; фільтр «Нанотитановий антихімічний каталізатор»; Електричний пилоуловлювальний фільтр; Катехіновий фільтр;
- Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH;
- Стильний LED-дисплей на панелі внутрішнього блока. Увімкнення/вимкнення дисплея з пульта ДК;
- Режим комфортного сна SLЕЕР;
- Інтелектуальне керування в режимі AUTO — автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні;
- 24-годинний таймер на увімкнення і вимкнення;
- Turbo режим. Увімкнення/Вимикання одним натисканням кнопки максимальної швидкості вентилятора для інтенсивного охолодження або нагрівання повітря в приміщенні;
- Затримка пуску вентилятора для унеможливлення обдування холодним повітрям;
- Функція зниження вологості без зниження температури;
- Знімна панель, що миється;
- Антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блока;
- Бактерицидне покриття пульта ДК;
- Теплообмінник з антикорозійним покриттям GREEN-FIN;
- Авторестарт — Функція автоматичного перезапуску з запам'ятовуванням параметрів;
- Інтелектуальна система захисту від зледеніння;
- Примусове увімкнення/вимкнення функції розморожування з пульта ДК;
- Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
- Безперебійна робота в діапазоні 96 В-260 В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Блокування керування.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 12 |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | режим сна |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | антикорозійне покриття зовнішнього блока |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система антиобмереження |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -30 C |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 3.5 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 3.7 кВт |
| Холодопродуктивність | 12000 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.75 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 0.76 кВт |
| Максимальна споживана потужність | 1.6 кВт |
| Енергоефективність EER | 4.6 |
| Енергоефективність COP | 5.1 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R410A |
| Дисплей | да |
| Додатково | Автоматичний перезапуск |
| Додатково | самодіагностика |
| Додатково | ширококутні жалюзі |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 38 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 52 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 86 x 30.5 x 17 см |
| Габарити зовнішнього блока | 89.9 х 59.6 х 37.8 см |
| Вага внутрішнього блока | 12.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 43 кг |
| Колір | шампань |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 35 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська
