Стислий опис
Інверторна спліт-система Перед вами розміщена інверторна спліт-система під назвою Cooper&Hunter CH-S12FTXAM2S. Вона буде актуальна як для домашнього використання, так і для офісного. Система встановлюється на стіну, слу... Читати далі...
Стислі характеристики
Інверторна спліт-система
Перед вами розміщена інверторна спліт-система під назвою Cooper&Hunter CH-S12FTXAM2S. Вона буде актуальна як для домашнього використання, так і для офісного. Система встановлюється на стіну, слугує сучасним прототипом зі збільшеним набором функцій. У роботі вона використовує новітній двоступеневий компресор і фреон R32.
Функціональні можливості
Інверторна спліт-система Cooper&Hunter CH-S12FTXAM2S дасть змогу вам підібрати режим для будь-яких випадків життя. Серед них є: режим охолодження (3,53 кВт), режим нагрівання (4,2 кВт), вентилятор, автоматичний режим, режим осушення повітря, режим очищення повітря, турборежим, нічний режим, режим для роботи за низьких температур (-10 градусів за Цельсієм). Рекомендована площа приміщення вміє дивувати — 35 метрів квадратних. Пристрій має 24-годинний таймер і функцію блокування керування. Встановлений Wi-Fi-модуль дасть вам змогу керувати кондиціонером дистанційно, використовуючи мобільний пристрій.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 18 |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -30 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 3.53 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 4.2 кВт |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 46 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 54 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 99.6 х 30.1 х 22.5 см |
| Габарити зовнішнього блока | 89.9 х 59.6 х 37.8 см |
| Вага внутрішнього блока | 13.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 45.5 кг |
| Колір | золотий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 35 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська



