Виробник: Cooper&Hunter
Код товару: U0292292
Стислий опис
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXAM2S-BL — побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи;Новітній інверторний двоступеневий компресор, який забезпечує ефективну роботу в температ... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
35
Назначение кондиционера -
Бытовой
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
Состояние -
Новое
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXAM2S-BL — побутовий тепловий насос.
Адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи;
Новітній інверторний двоступеневий компресор, який забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30 °C до +54 °C.
Особливості:
Захист будинку від обмерзання +8 °C;
«CH SMART-ION Filter» — технологія тотального очищення повітря нового покоління;
Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
Екстранизький рівень шуму — усього 18 дБ, суцільнолитий пластиковий корпус і нова технологія безшовного теплообмінника;
Стильний і компактний дизайн;
Безперебійна робота в діапазоні 96 В-260 В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
Багатошвидкісний вентилятор;
Підвищений ресурс роботи;
Показ поточного часу доби на пульті Д/К нового покоління;
Озонобезпечний високоефективний фреон R32;
Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій усередині блока;
Комплектується двома фільтрами на вибір: фільтр з активованого вугілля «Анти-запах»; фільтр «Антибактеріальний підавач»; фільтр «Нанотитановий антихімічний каталізатор»;
Електричний пилоуловлювальний фільтр;
Катехіновий фільтр;
Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH;
Стильний LED-дисплей на панелі внутрішнього блока. Увімкнення/вимкнення дисплея з пульта ДК;
Режим комфортного сну SLEЕР (кілька варіантів ручного настроювання);
Інтелектуальне керування в режимі AUTO — автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні;
24-годинний таймер на увімкнення і вимкнення;
Затримка пуску вентилятора для унеможливлення обдування холодним повітрям у режимі нагрівання;
Бактерицидне покриття пульта ДК;
Теплообмінники з антикорозійним покриттям GREEN-FIN;
Авторестарт — Функція автоматичного перезапуску з запам'ятовуванням параметрів;
Інтелектуальна система захисту від зледеніння;
Примусове увімкнення/вимкнення функції розморожування з пульта ДК;
Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту;
Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
Блокування керування.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 12 |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | рециркуляція повітря |
| Функціональні особливості | антибактеріальна система |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система антиобмереження |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | теплий пуск |
| Функціональні особливості | фільтрація повітря |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Адаптація до мінусової температури | -30 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 5 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 4.2 кВт |
| Максимальна споживана потужність | 1.6 кВт |
| Енергоефективність EER | 8.5 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 5.1 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 46 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 54 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 99.6 x 30.1 x 22.5 см |
| Габарити зовнішнього блока | 89.9 х 59.6 х 37.8 см |
| Вага внутрішнього блока | 13.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 45.5 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 35 |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська




