Стислий опис
Спліт-система Чисте та свіже повітря в житловому приміщенні — запорука міцного здоров'я та гарного настрою. Забезпечити його допоможе спліт-система під назвою Cooper&Hunter CH-S09FTXAM2S. Ця модель — модель інверторного... Читати далі...
Стислі характеристики
Спліт-система
Чисте та свіже повітря в житловому приміщенні — запорука міцного здоров'я та гарного настрою. Забезпечити його допоможе спліт-система під назвою Cooper&Hunter CH-S09FTXAM2S. Ця модель — модель інверторного типу. Вона передбачає настінне встановлення для обслуговування житлового приміщення до 25 квадратних метрів. Важливо зазначити, що інверторний компресор — компресор двоступеневого типу, який забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30 до +54 градусів за Цельсієм.
Режими роботи
Інверторна спліт-система Cooper&Hunter CH-S09FTXAM2S вміє працювати у великій кількості режимів, що дає змогу користувачеві підлаштувати мікроклімат під настрій. Серед них є: режим охолодження, режим нагрівання, вентилятор, автоматичний режим, режим осушення повітря, режим очищення повітря, турборежим, нічний режим, режим для роботи за низьких температур. Модель обладнана Wi-Fi-модулем, який дає змогу дистанційне керування за допомогою мобільного пристрою. У роботі використовує фреон R32.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 9 |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система антиобмереження |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -30 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 2.7 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 3.5 кВт |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 43 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 53 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 99.6 х 30.1 х 22.5 см |
| Габарити зовнішнього блока | 89.9 х 59.6 х 37.8 см |
| Вага внутрішнього блока | 13 кг |
| Вага зовнішнього блока | 44.5 кг |
| Колір | сірий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 25 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська



