Стислий опис
CH-S09FTXAM-SC - це нова серія теплових насосів Majesty, може стати альтернативним джерелом опалення в невеликому магазині, офісі або вітальні. Рекомендована площа використання 20 - 25 квадратних метрів, працює для обі... Читати далі...
Стислі характеристики
CH-S09FTXAM-SC - це нова серія теплових насосів Majesty, може стати альтернативним джерелом опалення в невеликому магазині, офісі або вітальні. Рекомендована площа використання 20 - 25 квадратних метрів, працює для обігріву при температурі зовнішнього повітря до -25 ° С. В системі використовується озонобезпечний фреон R32, який перевершує по холодопродуктивності і має більш високу енергоефективність.
Особливості кондиціонера Cooper&Hunter CH-S09FTXAM-SCСучасна спліт-система має широкий спектр функціональних можливостей, включаючи управління за допомогою штучного інтелекту (CH-AI). Технологія (CH-AI) збирає і аналізує інформацію про погодні умови, площі приміщення, поточній температурі і коригує режим роботи для оптимізації розподілу теплого / холодного повітря і споживання енергії. Багаторівнева система фільтрації повітря.
Інші функції:
- Контроль вологості - дозволяє контролювати вологість повітря в режимі охолодження, а також має функцію сушіння білизни
- Auto Light sensor - світлочутливий датчик вимикає світіння дисплея внутрішнього блоку
- УФ-фільтр - вбудована ультрафіолетова лампа нейтралізує шкідливі бактерії і віруси
- Smart Ion filter - сприяє очищенню повітря від неприємних запахів і дає ефект морозної свіжості
- Eco Fresh - статичний заряд притягує частинки пилу, тим самим покращуючи якість очищення повітря
- 24-годинний таймер - його можна використовувати для програмування часу включення і виключення
- Wi-Fi - вбудований модуль дозволяє управляти системою віддалено з телефону або планшета
- Пульт дистанційного керування має дисплей з підсвічуванням і блокування від випадкового натискання
- Положення сліпого - управління з пульта положенням горизонтальних і вертикальних жалюзі.
- Авторестарт - відновлення роботи на тих же налаштуваннях після аварійного відключення електроенергії
- Самодіагностика - функція дозволяє швидко виявити і усунути несправність
- BLUE-FIN - це захисне антикорозійне покриття, яке продовжує термін служби
Технические характеристики
| Тип | кондиционер |
| Конструкция | сплит-система |
| Маркировка | 9 |
| Площадь помещения | 30 м² |
| Монтаж внутреннего блока | настенный |
| Режимы работы | автоматический |
| Режимы работы | вентиляция |
| Режимы работы | ночной |
| Режимы работы | обогрев |
| Режимы работы | осушение воздуха |
| Режимы работы | охлаждения |
| Режимы работы | очистка воздуха |
| Режимы работы | турборежим |
| Функциональные особенности | авторазмораживание |
| Функциональные особенности | гидрофильное покрытие теплообменников |
| Функциональные особенности | подсветка |
| Функциональные особенности | самоочистка |
| Функциональные особенности | система самодиагностики |
| Функциональные особенности | таймер |
| Функциональные особенности | технология "I-Clean" |
| Адаптация к отрицательной температуре | -25 С |
| Управление | WI-FI |
| Управление | пульт |
| Мощность в режиме охлаждения кВт | 2.7 кВт |
| Мощность в режиме обогрева кВт | 3 кВт |
| Холодопроизводительность | 9000 БТЕ/ч |
| Теплопроизводительность | 9000 БТЕ/ч |
| Потребляемая мощность при охлаждении | 0.68 кВт |
| Потребляемая мощность при обогреве | 0.67 кВт |
| Тип компрессора | инверторный |
| Тип фреона | R32 |
| Дисплей | да |
| Уровень шума, внутренний блок | 47 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 58 дБ |
| Габариты внутреннего блока | 83.7 x 29.3 x 20 см |
| Габариты наружного блока | 73.2 x 55.5 x 33 см |
| Вес внутреннего блока | 9.5 кг |
| Вес наружного блока | 25 кг |
| Цвет | серебристый |
| Также ищут | для квартиры |
| Также ищут | зима-лето |
| Также ищут | экономные |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 30 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська




