Стислий опис
з можливістю роботи на тепло до -25 градусів модель CH-S09FTXAL2-SC підійде для кімнати, офісу, кабінету до 25-30 квадратних метрів. Це потужна спліт-система, здатна якісно обігрівати та охолоджувати приміщення, контрол... Читати далі...
Стислі характеристики
з можливістю роботи на тепло до -25 градусів модель CH-S09FTXAL2-SC підійде для кімнати, офісу, кабінету до 25-30 квадратних метрів. Це потужна спліт-система, здатна якісно обігрівати та охолоджувати приміщення, контролюючи температуру. Особливою відмінністю серії Supreme Continental є різні кольори внутрішніх блоків. Дана техніка, наприклад, – це сріблястий блок із фактурою, дуже елегантний та красивий. Впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Переваги кондиціонера Cooper&Hunter CH-S09FTXAL2-SCЕфективну роботу на тепло гарантують наявність підігрівів піддону та компресора, функція інтелектуального розморожування. Можна позитивно оцінити економію: клас енергоефективності А+++
Інші плюси:
- Віддалене керування через планшет/смартфон. А у разі придбання додатково провідного пульта - можна підключити до Розумного будинку або отримати розширені можливості програмування таймера.
- Жалюзі регулюються з пульта, як вгору-вниз, так і вліво-вправо.
- Сучасна система фільтрів.
- Безперебійна робота в діапазоні напруги 96В-260В. Стабілізація напруги.
- Інноваційний, компактний трансформатор.
- Низьковольтний старт.
- Преміально тиха робота.
- Режими для користувача: Авто, Сон (з ручними налаштуваннями різних підрежимів), Турбо.
- Багатошвидкісний вентилятор.
- Підвищений ресурс роботи.
- Антикорозійне покриття теплообмінників.
Технические характеристики
| Тип | кондиционер |
| Конструкция | сплит-система |
| Маркировка | 9 |
| Площадь помещения | 30 м² |
| Монтаж внутреннего блока | настенный |
| Режимы работы | автоматический |
| Режимы работы | вентиляция |
| Режимы работы | ночной |
| Режимы работы | обогрев |
| Режимы работы | осушение воздуха |
| Режимы работы | охлаждения |
| Режимы работы | очистка воздуха |
| Режимы работы | турборежим |
| Функциональные особенности | авторазмораживание |
| Функциональные особенности | гидрофильное покрытие теплообменников |
| Функциональные особенности | подсветка |
| Функциональные особенности | самоочистка |
| Функциональные особенности | система самодиагностики |
| Функциональные особенности | таймер |
| Функциональные особенности | технология "I-Clean" |
| Адаптация к отрицательной температуре | -25 С |
| Управление | WI-FI |
| Управление | пульт |
| Мощность в режиме охлаждения кВт | 2.7 кВт |
| Мощность в режиме обогрева кВт | 2.9 кВт |
| Холодопроизводительность | 9000 БТЕ/ч |
| Теплопроизводительность | 9000 БТЕ/ч |
| Потребляемая мощность при охлаждении | 0.59 кВт |
| Потребляемая мощность при обогреве | 0.65 кВт |
| Тип компрессора | инверторный |
| Тип фреона | R32 |
| Дисплей | да |
| Уровень шума, внутренний блок | 39 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 56 дБ |
| Габариты внутреннего блока | 86.5 x 29 x 21 см |
| Габариты наружного блока | 73.2 x 55.5 x 33 см |
| Вес внутреннего блока | 10.5 кг |
| Вес наружного блока | 27 кг |
| Цвет | серебристый |
| Также ищут | для квартиры |
| Также ищут | зима-лето |
| Также ищут | экономные |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 30 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська



