Стислий опис
Pura — більше, ніж кондиціонер. Це ваш незамінний помічник, що дає комфорт.Смарт-керування hOnPura може самостійно увімкнутися за кілька хвилин до повернення додому — просто налаштуйте це через застосунок hOn. Ви також ... Читати далі...
Стислі характеристики
Pura — більше, ніж кондиціонер. Це ваш незамінний помічник, що дає комфорт.
Смарт-керування hOn
Pura може самостійно увімкнутися за кілька хвилин до повернення додому — просто налаштуйте це через застосунок hOn. Ви також можете встановлювати температуру, режими та графік роботи, керуючи кондиціонером із будь-якої точки світу. Максимум комфорту — мінімум зусиль.
Тепло, яке завжди з тобою
Pura — це не просто про незамінний комфорт влітку. Завдяки потужній функції обігрівання, кондиціонер стає справжнім джерелом тепла в холодні осінні вечори, міжсезоння й навіть коли за вікном сильний мороз. Компресор нового покоління та високоефективна система теплового насоса, цей кондиціонер не просто підігріває повітря — він дійсно обігріває простір швидко, рівномірно та надійно. Стабільна робота до -20 °C зовні — це не просто цифра, це свобода жити тепло незалежно від погоди.
Функція I FEEL
Функція I Feel забезпечує інтелектуальне керування температурою в приміщенні, створюючи максимально комфортні умови користувача. Завдяки вбудованому датчику температури в пульті дистанційного керування кондиціонер аналізує температуру не тільки в самого пристрою, ближче до стелі, а й у місці, де розміщений пульт.
Self Clean: кондиціонер, що дбає про себе сам
Технологія Self-Clean передбачає видалення мікробів, бактерій, грибка та інших шкідливих мікроорганізмів, які накопичуються між пластинами теплообмінника методом заморожування. Така технологія ефективно видаляє бруд у внутрішньому блоці кондиціонера, забезпечуючи бездоганну чистоту повітря.
Steri-Clean 56 °C: ефективне очищення для безпечного повітря
Steri-Clean 56 °C за допомогою підвищеної температури ефективно знищує до 99,9% бактерій, вірусів і грибків. Це дає змогу кондиціонеру підтримувати чистоту й забезпечувати здорове середовище для вас і вашої родини. Ви можете бути спокійні, адже кожне дихання — чисте й безпечне!
Крихітна тиша, що не бентежить
Кондиціонер Pura працює дуже тихо, з рівнем шуму всього 19 дБ. Ви навіть не помітите його присутності, адже він створює тільки приємний вітерець, без зайвих звуків. Насолоджуйтеся тишею й спокоєм.
Захист Blue Fin
Покриття Blue Fin — це невидимий щит, що продовжує життя вашого кондиціонера. Надійно захищає теплообмінники від вологи, пилу, солоного повітря й агресивного середовища, запобігаючи корозії навіть в умовах підвищеної вологості або забруднення. Це зберігає стабільну ефективність і довговічну роботу кондиціонера без втрати продуктивності з роками. Ви просто вмикаєте пристрій — і він працює, як новий, день у день. Тому що справжня якість — це не тільки комфорт сьогодні, а впевненість у завтрашньому дні.
Твій ідеальний клімат 365 днів на рік
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 24 |
| Площа приміщення | 65 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Режими роботи | Надтихий (до 20 дБ) |
| Функціональні особливості | авторозморожування |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | захист від перепаду напруги |
| Функціональні особливості | Інтелектуальне керування в режимі AUTO |
| Функціональні особливості | підсвітка |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | технология "I-Clean" |
| Функціональні особливості | фільтрація повітря |
| Функціональні особливості | функція iFeel |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Адаптація до мінусової температури | -20 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 6 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 6.3 кВт |
| Холодопродуктивність | 25250 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 25590 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.8 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.6 кВт |
| Енергоефективність EER | 6.7 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 4.0 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | Self-Clean |
| Додатково | Smart нагадування |
| Додатково | Steri-Clean 56 °C |
| Додатково | Wi-Fi |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | антиплісінь |
| Додатково | Вимкнення за таймером |
| Додатково | покриття теплообмінника Blue Fin |
| Додатково | застосунок hOn |
| Додатково | теплообмінник із покриттям від корозії й утворення цвілі |
| Додатково | керування потоком повітря |
| Додатково | функція I FEEL |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 29 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 57 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 97.5 х 31.8 х 22.2 см |
| Габарити зовнішнього блока | 80 х 55.3 х 28 см |
| Вага внутрішнього блока | 11.6 кг |
| Вага зовнішнього блока | 32.7 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для великих приміщень |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 65 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська




