Виробник: Bosch
Код товару: U1040434
Стислий опис
Climate 4000i може охолоджувати приміщення, але також підходить для додаткового нагрівання навіть за низьких зовнішніх температур. Завдяки різноманітним функціям комфорту, ви можете насолоджуватися правильною те... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
35
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
Climate 4000i може охолоджувати приміщення, але також підходить для додаткового нагрівання навіть за низьких зовнішніх температур. Завдяки різноманітним функціям комфорту, ви можете насолоджуватися правильною температурою і гарною якістю повітря у своїх кімнатах цілий рік.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 12 |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | режим сна |
| Режими роботи | турборежим |
| Режими роботи | надтихий (до 25 дБ) |
| Функціональні особливості | автоматичні жалюзі |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | технология "I-Clean" |
| Функціональні особливості | Функція Follow me |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 2.6 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 2.9 кВт |
| Холодопродуктивність | 12000 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 12500 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.75 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 0.74 кВт |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | блокування пульта |
| Додатково | регулювання температури |
| Додатково | самодіагностика |
| Додатково | керування потоком повітря |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 25 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 62 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 28.5 х 80.5 х 19.4 см |
| Габарити зовнішнього блока | 49.5 х 72 х 27 см |
| Вага внутрішнього блока | 9 кг |
| Вага зовнішнього блока | 28 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
| Дистанційне керування | пульт |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 35 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська



