Виробник: Ardesto
Код товару: U1060033
Стислий опис
Технічні характеристики Тип кондиціонер Конструкція спліт-система Маркування 24 Площа приміщення 70 м2 Монтаж внутрішнього блока настінний Режими роботи автоматичний Режими роботи вентиляція Режими роботи нічні... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
70
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 24 |
| Площа приміщення | 70 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | підсвітка |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -25 С |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 7.04 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 7200 кВт |
| Холодопродуктивність | 24000 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 2.166 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 2.112 кВт |
| Максимальна споживана потужність | 7.2 кВт |
| Енергоефективність EER | A++ |
| Енергоефективність COP | 3.84 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | Wi-Fi-модуль |
| Додатково | плавне регулювання швидкості |
| Додатково | регулювання температури |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 58 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 67 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 220 х 1010 х 315 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 920 х 380 х 699 мм |
| Вага внутрішнього блока | 12 кг |
| Вага зовнішнього блока | 38 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для великих приміщень |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
| Дистанційне керування | пульт |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 70 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська









