Стислий опис
ARDESTO CoolSmartPro — комфорт і ефективність у будь-яку пору рокуКондиціонери серії ARDESTO CoolSmartPro — це сучасні енергоефективні рішення для створення ідеального мікроклімату в будинку або офісі. Завдяки потужному... Читати далі...
Стислі характеристики
ARDESTO CoolSmartPro — комфорт і ефективність у будь-яку пору року
Кондиціонери серії ARDESTO CoolSmartPro — це сучасні енергоефективні рішення для створення ідеального мікроклімату в будинку або офісі. Завдяки потужному функціоналу та здатності працювати за зовнішньої температури до -25 °C, ці моделі забезпечують комфорт у будь-яку погоду від літньої спеки до зимових морозів.
Система 4D AirFlow забезпечує рівномірний розподіл повітря по чотирьох напрямках: вгору, вниз, вліво та вправо, що дає змогу створити природний, збалансований повітряний потік у приміщенні. Ви відчуєте комфорт у кожному кутку кімнати, незалежно від розміру або форми.
У міжсезоння ARDESTO CoolSmartPro легко замінить нагрівач, забезпечуючи тепло та затишок без зайвих витрат на електроенергію. ARDESTO CoolSmartPro — розумний клімат-контроль із турботою про ваш комфорт і енергоощадження.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 18 |
| Площа приміщення | 55 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | захист від перепаду напруги |
| Функціональні особливості | підсвітка |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -25 С |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 5.14 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 5210 кВт |
| Холодопродуктивність | 18000 БТЕ/час |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.567 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.376 кВт |
| Максимальна споживана потужність | 5.1 кВт |
| Енергоефективність EER | A++ |
| Енергоефективність COP | 4 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | Wi-Fi-модуль |
| Додатково | застосунок Smart Life |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 56 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 65 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 206 х 910 х 294 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 853 х 349 х 602 мм |
| Вага внутрішнього блока | 9.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 30 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для великих приміщень |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
| Дистанційне керування | пульт |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 55 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська









