Стислий опис
ARDESTO CoolSmart — розумні кондиціонери для сучасного дому.Спліт-системи серії ARDESTO CoolSmart — це поєднання технологічності, естетики та функціональності.Вони створені для тих, хто прагне забезпечити стабільний ком... Читати далі...
Стислі характеристики
ARDESTO CoolSmart — розумні кондиціонери для сучасного дому.
Спліт-системи серії ARDESTO CoolSmart — це поєднання технологічності, естетики та функціональності.
Вони створені для тих, хто прагне забезпечити стабільний комфорт у своїй квартирі за будь-якої погоди. Інтелектуальне керування через мобільний застосунок дає змогу легко інтегрувати пристрій у домашню Wi-Fi мережу та контролювати температуру, режими роботи та інші функції віддалено — прямо зі смартфона. Це ідеальне рішення для тих, хто цінує зручність і сучасні технології.
ARDESTO CoolSmart — це не тільки охолодження влітку, але й ефективне нагрівання взимку, навіть за зовнішньої температури до -15 °C. Крім того, моделі допомагають підтримувати оптимальну вологість у приміщенні завдяки режиму осушення, що сприяє здоровому микроклимату и защите от плесени. Завдяки стильному дизайну кондиціонери гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр, надаючи сучасного акценту та комфорту.
ARDESTO CoolSmart — коли технології працюють на ваш добробут.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 12 |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | підсвітка |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 3.5 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 3.5 кВт |
| Холодопродуктивність | 12000 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 12500 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.095 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.015 кВт |
| Максимальна споживана потужність | 3.6 кВт |
| Енергоефективність EER | A |
| Енергоефективність COP | 4.2 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | Wi-Fi-модуль |
| Додатково | захист від перепадів напруги |
| Додатково | керування потоком повітря |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 39 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 49 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 201 х 777 х 250 мм |
| Габарити зовнішнього блока | 712 х 459 х 276 мм |
| Вага внутрішнього блока | 7.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 20 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
| Дистанційне керування | пульт |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 35 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська









