Стислий опис
Step4Net Powerbank-12V (32Wh) — це джерело безперебійного живлення з вбудованою Li-ion батареєю місткістю 8800mA. Підходить для під'єднання до бездротових роутерів, ONU, комутаторів та інших пристроїв із живленням 12 В/... Читати далі...
Стислі характеристики
Step4Net Powerbank-12V (32Wh) — це джерело безперебійного живлення з вбудованою Li-ion батареєю місткістю 8800mA. Підходить для під'єднання до бездротових роутерів, ONU, комутаторів та інших пристроїв із живленням 12 В/1.5 А. Сумарна ємність 32.6Wh.
Заряджання powerbank здійснюється від штатного блока живлення вашого пристрою, наприклад, роутера, 12В/1А. Штекер під'єднання 5.5 мм, який є найпоширенішим серед таких пристроїв. Можливе під'єднання декількох пристроїв через розгалужувач (опціонально).
Особливості Step4Net Powerbank-12V (32Wh):
- Вихідна потужність (макс.): 12В/1.5А, (32.6Вт/год)
- Кнопка увімкнення/вимкнення навантаження.
- Наявність LED-індикації.
Технічні характеристики
| Призначення | для роутерів |
| Тип виготовлення | настільний |
| Потужність, Вт | 18 Вт |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 8800mAh |
| Кількість розеток | 1 x DC |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 95.6 x 48.5 x 41.3 мм |
| Маса, кг | 0.26 кг |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Выходная мощность, Вт | 18 |




Українська



