Стислий опис
ДБЖ Qoltec Off-line — це сучасний і економний пристрій, що забезпечує стабільну роботу комп'ютера навіть у разі вимкнення електроенергії. Він ідеально підходить для тих, хто хоче контролювати стабільну роботу своїх прис... Читати далі...
Стислі характеристики
ДБЖ Qoltec Off-line — це сучасний і економний пристрій, що забезпечує стабільну роботу комп'ютера навіть у разі вимкнення електроенергії. Він ідеально підходить для тих, хто хоче контролювати стабільну роботу своїх пристроїв незалежно від коливань в електроживленні. Джерела безперебійного живлення (ІБП) для телекомунікаційного обладнання й апаратури автоматичної обробки даних. Він забезпечує «запас» енергії на випадок збою живлення, у такий спосіб захищаючи від втрати даних.
Защіпка від:
- Перевантаження
- Перезаряджання
- Перерозряджання
Додатковий функціонал:
- Холодний старт
- Сигналізація за низького заряду акумулятора
- Звукова сигналізація про помилки
Технічні характеристики
| Призначення | для мережевого обладнання |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Призначення | для робочих станцій |
| Тип вироби | резервні з апроксимованою синусоїдою |
| Тип архітектури | резервний (off line) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Потужність, Вт | 240 Вт |
| Потужність, ВА | 650 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Вхідна напруга | 140-300 В |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Кількість розеток | 1 x Schuko |
| Кількість розеток | 1 х French |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 1 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Додатково | не сумісний із БЖ з APFC |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 100 x 286 x 144 мм |
| Маса, кг | 4.1 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Выходная мощность, Вт | 240 |




Українська


