Стислий опис
ДБЖ nJoy KEEN захистить ваше електронне обладнання від фізичних пошкоджень і забезпечить резервне живлення від батареї для запобігання втраті даних у разі проблем із живленням.Keen Series — це гарантія для всіх ваших пр... Читати далі...
Стислі характеристики
ДБЖ nJoy KEEN захистить ваше електронне обладнання від фізичних пошкоджень і забезпечить резервне живлення від батареї для запобігання втраті даних у разі проблем із живленням.
Keen Series — це гарантія для всіх ваших пристроїв і їхньої максимальної ефективності.
2 розетки Schuko із захистом
Ви маєте 2 стандартні розетки Schuko, під'єднані до батарейного блока всередині. Закріпіть усе своє обладнання й отримайте максимальний захист від збоїв живлення.
Функція автоматичного повторного вмикання
ДБЖ автоматично увімкнеться знову й почне заряджати батареї, коли відновиться електропостачання.
Автоматичне регулювання напруги
Регулює вхідну напругу та усуває проблеми, що виникають через коливань зниженої або підвищеної напруги. Він також захищає від стрибків напруги, які становлять понад 80% проблем із живленням.
Порт зв'язку USB і порт RJ11/45
Комунікаційний порт USB забезпечує з'єднання й обмін даними від порту USB на комп'ютері до ДБЖ. Пристрій захисту від перенапруги RJ11/RJ45 захистить будь-який стандартний модем, факс, телефонну лінію або мережевий кабель.
Технічні характеристики
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Потужність, Вт | 480 Вт |
| Потужність, ВА | 800 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | GP09122L |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 2 |
| Додатковий фільтр | RJ-11 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Додатково | не сумісний із БЖ з APFC |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 87 х 276 х 165 мм |
| Маса, кг | 4.4 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Выходная мощность, Вт | 480 |




Українська



