Виробник: Marsriva
Код товару: U1079970
Стислий опис
Технічні характеристики Тип вироби тривалої дії з правильною синусоїдою Тип архітектури лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виготовлення настільний Потужність, Вт 2000 Вт Потужність, ВА 2000 В*А Форма ви... Читати далі...
Стислі характеристики
Выходная мощность, Вт -
2000
Технічні характеристики
| Тип вироби | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | настільний |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Потужність, ВА | 2000 В*А |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Акумуляторна батарейка | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 24 В |
| Кількість розеток | 1 x Schuko |
| Інтерфейс під'єднання | RS-232 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 390 х 390 х 660 мм |
| Маса, кг | 22,1 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Выходная мощность, Вт | 2000 |




Українська



