Виробник: Eaton
Код товару: U1055551
Стислий опис
Технічні характеристики Призначення для мережевого обладнання Призначення для серверних стійок Тип архітектури лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виготовлення монтований у стійку Потужність, Вт 680 Вт П... Читати далі...
Стислі характеристики
Выходная мощность, Вт -
680
Технічні характеристики
| Призначення | для мережевого обладнання |
| Призначення | для серверних стійок |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку |
| Потужність, Вт | 680 Вт |
| Потужність, ВА | 850 В*А |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Вхідна напруга | 160-294 В |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Кількість АКБ | 4 |
| Вбудована батарея | 6V / 7 AH x 4 |
| Кількість розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 4 |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Інтерфейс під'єднання | RS-232 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 509 х 438 х 43 мм |
| Маса, кг | 14 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Выходная мощность, Вт | 680 |




Українська




