Виробник: Eaton
Код товару: U1055546
Стислий опис
Технічні характеристики Призначення для роутерів Призначення для мережевого обладнання Призначення для домашніх ПК Призначення для робочих станцій Тип архітектури лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виго... Читати далі...
Стислі характеристики
Выходная мощность, Вт -
920
Технічні характеристики
| Призначення | для роутерів |
| Призначення | для мережевого обладнання |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Призначення | для робочих станцій |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Потужність, Вт | 920 Вт |
| Потужність, ВА | 1150 В*А |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Вхідна напруга | 160 до 294 В |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість розеток | 8 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 8 |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 345 х 233 х 150 мм |
| Маса, кг | 11 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Выходная мощность, Вт | 920 |




Українська


