Стислий опис
ДБЖ Brazzers BRSW-LFP-800 (640 Вт) — використовують на підприємствах та інших об'єктах із чутливим обладнанням, для забезпечення безперебійної роботи. Коли вимкнулася електрика або стався стрибок напруги, буде неприємно... Читати далі...
Стислі характеристики
ДБЖ Brazzers BRSW-LFP-800 (640 Вт) — використовують на підприємствах та інших об'єктах із чутливим обладнанням, для забезпечення безперебійної роботи. Коли вимкнулася електрика або стався стрибок напруги, буде неприємно та витратно купувати нову техніку. З ДБЖ Brazzers можна уникнути цих проблем.
Характеристики:
- Номінальна потужність: 640 Вт.
- Кількість фаз (вхід/вихід): 1/1
- Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда
- Під зовнішній АКБ 12V
- Тип батарей: LiFePo4/GEL/AGM
- Ток заряда 10/20А
- Тип запобіжника: термічний
- Робоча температура: 0 – 45°С
- Колір: чорний
Вхідна напруга:
- UPS.mode:145-270±5(Vac)
- INV.mode:100-290±5(Vac)
Вихідна напруга:
- UPS.mode:203-238±5(Vac)
- INV.mode:150-255±5(Vac)
Технічні характеристики
| Призначення | для мережевого обладнання |
| Призначення | для робочих станцій |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Потужність, Вт | 640 Вт |
| Потужність, ВА | 800 В*А |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Вхідна напруга | 140 до 270 В |
| Акумуляторна батарейка | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Выходная мощность, Вт | 640 |




Українська

