Виробник: 2E
Код товару: U1086819
Стислий опис
У разі припинення електропостачання або виникнення інших проблем із мережею на вихідні розетки продовжує подаватися напруга від ДБЖ упродовж обмеженого часу. Під'єднайте до вихідних розеток критично важливе обла... Читати далі...
Стислі характеристики
Выходная мощность, Вт -
300
У разі припинення електропостачання або виникнення інших проблем із мережею на вихідні розетки продовжує подаватися напруга від ДБЖ упродовж обмеженого часу. Під'єднайте до вихідних розеток критично важливе обладнання, наприклад, комп'ютер, монітор або інші пристрої передавання даних.
Технічні характеристики
| Тип вироби | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Потужність, Вт | 300 Вт |
| Потужність, ВА | 500 В*А |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Вхідна напруга | 145 до 290 В |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Кількість розеток | 1 х IEC |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 10 мс |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Інтерфейс під'єднання | RJ-45 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 215х144х345 мм |
| Маса, кг | 7 кг |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорськ, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Выходная мощность, Вт | 300 |




Українська



