Виробник: PRIME Technics
Код товару: U1089367
Стислий опис
ОсобливостіЗахист від перегріванняПетля для підвішуванняЗ насадками Технічні характеристики Тип звичайний Призначення професійний Потужність 2400 Вт Кількість швидкостей 3 Кількість температурних режимів 3 Насадк... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип -
Фен
Особливості
- Захист від перегрівання
- Петля для підвішування
- З насадками
Технічні характеристики
| Тип | звичайний |
| Призначення | професійний |
| Потужність | 2400 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Насадки | дифузор |
| Функції | захист від перегрівання |
| Насадки | концентратор |
| Функції | подавання холодного повітря |
| Особливості | насадка-концентратор |
| Особливості | поворот шнура на 360° |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Габарити | 277 х 224 х 92 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для кучерявого волосся |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Фен |




Українська





