Виробник: Mova
Код товару: U1092863
Стислий опис
Технічні характеристики Тип дорожній (компактний) Призначення побутової Потужність 1400 Вт Кількість швидкостей 2 Кількість температурних режимів 4 Насадки для завивання Насадки для розгладження Функції захист ... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип -
Фен
Технічні характеристики
| Тип | дорожній (компактний) |
| Призначення | побутової |
| Потужність | 1400 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Насадки | для завивання |
| Насадки | для розгладження |
| Функції | захист від перегрівання |
| Функції | подавання холодного повітря |
| Особливості | складана ручка |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Габарити | 255 х 85 х 76 мм |
| Вага | 0.32 кг |
| Колір | білий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Фен |




Українська
