Стислий опис
Фен Bomann HTD 8005 CB має два комбіновані рівні нагрівання й обдування. Вони пропонують індивідуальні можливості для кожного типу волосся й зачіски. Модель компактна, практична, її дуже легко транспортувати завдяки скл... Читати далі...
Стислі характеристики
Фен Bomann HTD 8005 CB має два комбіновані рівні нагрівання й обдування. Вони пропонують індивідуальні можливості для кожного типу волосся й зачіски. Модель компактна, практична, її дуже легко транспортувати завдяки складаній ручці. М'який на дотик корпус із прогумованою поверхнею Soft-touch запобігає ковзанню. До комплекту постачання входить також прозора сумка для зручного та практичного зберігання в дорозі.
Технічні характеристики
| Тип | дорожній (компактний) |
| Призначення | побутової |
| Потужність | 1300 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Функції | захист від перегрівання |
| Насадки | концентратор |
| Особливості | петля для підвішування |
| Особливості | складана ручка |
| Габарити | 200 х 150 х 100 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Колір | червоний |
| Також шукають | недорогі |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Фен |




Українська


