Стислий опис
Фен BABYLISS 6714E ультрашвидкий фен з професійним АС-мотором, що гарантує максимальну потужність і довговічність приладу. До того ж професійні двигуни змінного струму АС, зроблені в Італії, дають змогу використовувати ... Читати далі...
Стислі характеристики
Фен BABYLISS 6714E ультрашвидкий фен з професійним АС-мотором, що гарантує максимальну потужність і довговічність приладу. До того ж професійні двигуни змінного струму АС, зроблені в Італії, дають змогу використовувати надтонкі концентратори для точно спрямованого укладання волосся.
Завдяки режиму «Холодне повітря» (яке буде дійсно холодним, на відміну від усіх побутових фенів), ви зможете зафіксувати укладку надовго, а іонізація зробить ваше волосся шовковистим, сяйливим і не залишить заломів.
Технічні характеристики
| Тип | звичайний |
| Призначення | побутової |
| Потужність | 2300 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Функції | захист від перегрівання |
| Функції | іонізація |
| Насадки | концентратор |
| Функції | подавання холодного повітря |
| Особливості | петля для підвішування |
| Особливості | знімна задня решітка |
| Тип мотора | змінний струм (AC Motor) |
| Тип іонізації | з генератором іонів |
| Довжина шнура | 2.8 м |
| Габарити | 26 х 22 х 9 см |
| Вага | 0.6 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Фен |




Українська




