Виробник: Segway
Код товару: U1078266
Стислий опис
Технічні характеристики Діаметр коліс 10" Максимальне навантаження 120 кг Максимальна швидкість 25 км/год Максимальний кут нахилу 22° Номінальна потужність 450 Вт Максимальна потужність 900 Вт Запас ходу 65 км ... Читати далі...
Стислі характеристики
Цвет -
Черный
Технічні характеристики
| Діаметр коліс | 10" |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Максимальний кут нахилу | 22° |
| Номінальна потужність | 450 Вт |
| Максимальна потужність | 900 Вт |
| Запас ходу | 65 км |
| Ємність батареї | 460 Wh |
| Час повного заряджання | до 8 годин |
| Ландшафт | асфальт |
| Водонепроникність | IPX5 |
| Особливості | Bluetooth |
| Особливості | з LED-дисплеєм |
| Особливості | з великим запасом ходу |
| Особливості | з підтримкою ПЗ |
| Вікова група | для дорослих |
| Вага | 17.3 кг |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Цвет | Черный |




Українська









