Стислий опис
OKAI Panther ES800 — єдиний високопродуктивний позашляховий електросамокат, який виграв престижну нагороду IF Design Award у 2022 році та увійшов у список 5 найкращих позашляхових електросамокатів 2023 року за версією R... Читати далі...
OKAI Panther ES800 — єдиний високопродуктивний позашляховий електросамокат, який виграв престижну нагороду IF Design Award у 2022 році та увійшов у список 5 найкращих позашляхових електросамокатів 2023 року за версією Rider Guide. Він потужний, швидкий і зручний!
Найвища продуктивність
Електросамокат здатний розганятися до 60 км/год і підійматися на пагорби з кутом підйому до 35%. Здвоєні двигуни Panther — це сила, з якою слід вважатися. Вони забезпечують пікову потужність до 3000 Вт із крутним моментом 60 Н.м.
Створений для доріг і бездоріжжя
12-дюймові безкамерні покришки в поєднанні із задніми амортизаторами автомобільного класу забезпечують комфортну їзду бездоріжжям. А переднє електронне гальмо та заднє електронне та гідравлічне дискове гальмо гарантують точніший контроль керування й безпеку.
Довговічність і безпека
Цілісна рама з алюмінієвого сплаву витримує максимальне навантаження 150 кг і містить портативний змінний літій-іонний акумулятор LG 52 В ємністю 19.2 А·год. Це дає змогу проїхати до 50 км на одному заряді. Технологія BMS від OKAI захищає від надмірного розряджання, перезаряджання, перевантаження за струмом, короткого замикання та перегрівання акумулятора.
Зручне керування
Інтегрований сенсорний РК-дисплей надає Panther привабливості. Екран яскравий і легко читаний як удень, так і вночі. Він надає водієві основну інформацію про швидкість, заряд акумулятора, оцінку залишкового запасу ходу та режим руху. За допомогою програми OKAI водій може вибрати, який дисплей підходить для зручного пересування містом.
Технічні характеристики
| Діаметр коліс | 12" |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Потужність | 3000 Вт |
| Ландшафт | асфальт |
| Ландшафт | ґрунтова дорога |
| Акумуляторна батарейка | Li-ion |
| Ємність батареї | 19200 mAh |
| Пробіг від одного заряду | 50 км |
| Вага | 43 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | швидкі |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська









