Стислий опис
Електрочайник Russell Hobbs Luna Copper (24280-70)Новий чайник із колекції Luna виготовлений у космічному місячному кольорі під час затемнення. Він неодмінно стане чудовим акцентом на вашій кухні. Поєднання краси форм, ... Читати далі...
Стислі характеристики
Електрочайник Russell Hobbs Luna Copper (24280-70)
Новий чайник із колекції Luna виготовлений у космічному місячному кольорі під час затемнення. Він неодмінно стане чудовим акцентом на вашій кухні. Поєднання краси форм, глибини кольору та зручності чайника принесуть вам справжнє задоволення під час його використання.
Цей чайник обладнаний зонами швидкого кип'ятіння води на 1, 2 або 3 чашки, що безумовно буде дуже доречним, коли ви поспішаєте. Отже, 1 чашку води ви закип'ятите всього за 55 секунд, заощаджуючи водночас до 66% електроенергії.
Потужність приладу 2400 Вт. А відкидна кришка, внутрішній індикатор рівня води, знімний фільтр, що миється, поворотна на 360° база з місцем для зберігання шнура зроблять його використання максимально простим і зручним.
Історія істинно англійської фірми Russell Hobbs почалася 1952 року. Її творці (Вільям Рассел і Пітер Хоббс) зуміли створити побутову техніку нового покоління, повністю змінивши уявлення про її колір і форму. Відтоді побутова техніка перестала бути нудною. Усю продукцію компанії Russell Hobbs (тостери, чайники, кавоварки та ін.) вирізняє якість, практичність і стильність.
В Англії — ця компанія займає провідну позицію на ринку ще з 60-70-х років минулого століття. Зараз, завдяки своєму істинно англійському стилю та якості, компанія впевнено увійшла до списки світових лідерів аналогічного виробництва.
Технічні характеристики
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Матеріал корпусу | неіржавка сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегрівання |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Довжина кабелю | 0.91 м |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 24 х 22.8 х 20.3 см |
| Вага в пакованні | 1.46 кг |
| Колір | бронзовий |
| Колір | неіржавка сталь |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Электрочайник |
| Состояние | Новое |




Українська





