Стислий опис
Думаєте про купівлю електричного чайника? Новий чайник Philco PHWK1702 запропонує вам не тільки простий, елегантний дизайн, яким ви насолоджуватиметеся щодня, високу якість виготовлення, але й розширені функції безпеки.... Читати далі...
Стислі характеристики
Думаєте про купівлю електричного чайника? Новий чайник Philco PHWK1702 запропонує вам не тільки простий, елегантний дизайн, яким ви насолоджуватиметеся щодня, високу якість виготовлення, але й розширені функції безпеки. Ще одна особливість — сенсорне керування на ручці та дисплей, що відтворює поточну температуру. Ви також оціните кольорову підсвітку водяного знака відповідно до поточної температури або функції кип'ятіння води.
Технічні характеристики
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | неіржавка сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегрівання |
| Особливості | дисплей |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Особливості | терморегулятор |
| Автовимкнення під час закипання води | є |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | 40°C |
| Встановлення температури нагрівання | 50 °C |
| Встановлення температури нагрівання | 55°C |
| Встановлення температури нагрівання | 60°C |
| Встановлення температури нагрівання | 65°C |
| Встановлення температури нагрівання | 70°C |
| Встановлення температури нагрівання | 75°C |
| Встановлення температури нагрівання | 80°C |
| Встановлення температури нагрівання | 85°C |
| Встановлення температури нагрівання | 90 °C |
| Встановлення температури нагрівання | 95°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 22.7 х 15.5 см |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Электрочайник |
| Состояние | Новое |




Українська





