Стислий опис
Електрочайник Magio MG-506 максимально швидко підігріє воду, очищнувши її від шкідливого накипу за допомогою знімного фільтра. Ця модель дуже містка, оскільки передбачає наповнюваність на 0,9 літра рідини. Корпус виг... Читати далі...
Стислі характеристики
Електрочайник Magio MG-506 максимально швидко підігріє воду, очищнувши її від шкідливого накипу за допомогою знімного фільтра. Ця модель дуже містка, оскільки передбачає наповнюваність на 0,9 літра рідини. Корпус виготовлений із міцного пластику, який витримує високі температури.
Потужність електрочайника 900-1800 Вт. Знімний фільтр від накипу. Тип нагрівального елемента закрита спіраль. Індикатор рівня води є. Матеріал корпусу пластик. Колір бежевий. Безпека захист від перегрівання, автоматичне вимикання під час закипання. Додатково обертовий корпус на 360°.
Технічні характеристики
| Тип | дорожній |
| Об'єм | 0.9 л |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегрівання |
| Довжина кабелю | 0.72 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 16.5 х 21 х 22 см |
| Вага в пакованні | 1 кг |
| Колір | бежевий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Электрочайник |




Українська
