Стислий опис
BROCK WK 9903 SS - доступний за ціною чайник потужністю 1850-2200 Вт та об’ємом 1,7 л. Чайник виготовлено із нержавіючої сталі, що робить його використання безпечним для здоров’я. Набирайте у чайник необхідний об’єм в... Читати далі...
Стислі характеристики
BROCK WK 9903 SS - доступний за ціною чайник потужністю 1850-2200 Вт та об’ємом 1,7 л.
Чайник виготовлено із нержавіючої сталі, що робить його використання безпечним для здоров’я.
Набирайте у чайник необхідний об’єм води, використовуючи індикацію рівня на оглядовому вікні. Конструкція із прихованим нагрівальним елементом дає можливість зручно вимити чайник з внутрішньої сторони.
Чайник BROCK WK 9903 SS автоматично вимикається при закипанні води або при його знятті з диска. Він також має вбудований захист від перегріву при включенні без води.
Технічні характеристики
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | неіржавка сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від увімкнення без води |
| Захист | від перегрівання |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовимкнення під час закипання води | є |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | 100°C |
| Встановлення температури нагрівання | 60°C |
| Встановлення температури нагрівання | 70°C |
| Встановлення температури нагрівання | 80°C |
| Встановлення температури нагрівання | 90 °C |
| Країна реєстрації бренда | Латвія |
| Габарити (ВхШхГ) | 16 х 20.5 х 22.3 см |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 17 х 21.5 х 23.3 см |
| Вага | 0.84 кг |
| Вага в пакованні | 1.14 кг |
| Колір | неіржавка сталь |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Электрочайник |




Українська

