Стислий опис
Не буває довговічного електричного чайника без належного контролера — тобто без системи, що відповідає за передавання енергії між підставкою для чайника та самим пристроєм. Саме тому Amica використовує найкращі контроле... Читати далі...
Стислі характеристики
Не буває довговічного електричного чайника без належного контролера — тобто без системи, що відповідає за передавання енергії між підставкою для чайника та самим пристроєм. Саме тому Amica використовує найкращі контролери на ринку, як-от Strix або Otter! Завдяки інноваційним рішенням термін експлуатації обладнання збільшується, а для вас це... дбайливість. Тепер ви можете насолоджуватися своїм чайником довше!
Повернути чайник у вихідне положення іноді може бути проблематичним, особливо якщо ви робите це лівою рукою. Саме тому основа чайника Amica обертається! Тепер тягнутися до пристрою або відкладати його завжди буде зручно — незалежно від того, правша ви чи лівша. Використовуйте його з комфортом!
Жорстка вода в крані? Вапняний наліт може не тільки вплинути на ваше здоров'я, але й мати непривабливий вигляд. Саме тому ми обладнали чайники Amica спеціальним знімним фільтром! Він захищає воду, яку ви п'єте, від проникнення кальцію, що випадає в осад під час приготування їжі. Він покращує свої властивості та зберігає чайник у чудовому стані впродовж тривалого часу. Це гігієна та найкращий смак води в одному флаконі!
Технічні характеристики
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Матеріал корпусу | стекло |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Фільтр від накипу | знімний |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегрівання |
| Особливості | відсік для зберігання шнура |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Особливості | світловий індикатор |
| Особливості | фільтр для води |
| Автовимкнення під час закипання води | є |
| Довжина кабелю | 0.95 м |
| Додаткові характеристики | контролер STRIX |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | 100°C |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.6 х 24.2 х 15.8 см |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 24.2 x 15.8 x 21.6 см |
| Вага | 1.07 кг |
| Вага в пакованні | 1.3 кг |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип | Электрочайник |




Українська









